Іськіва зустрічали вигуками "Ганьба": на сесії Рівнеради протестують медики

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні на сесію Рівнеради прийшли  працівники ЦПМСД "Центральний" підтримати керівника закладу Олега Шрама.

Лікарі хочуть почути думку та позицію начальника міського управління охорони здоров`я Віктора Іськіва, чому досі не підписаний контракт на посаду головного лікаря закладу. Нагадаємо, 27 березня у закладі засідала конкурсна комісія, яка й обирала керівника закладу. Тоді на участь у конкурсі Олег Шрам був єдиним претендентом. Його підтримали члени комісії.

Наразі у сесійному залі відбуваються виступи медиків, громадських активістів, які підтримують Олега Шрама.

За їх словами ефективна робота цього закладу - це перш за все заслуга нинішнього в.о. головного лікаря Олега Шрама.

Депутат Рівнеради Олександ Курсик наголосив, що ця ситуація у медицині - виклик для міського голови.

- Я бачив, як відбувалось голосування, як плакала голова комісії Інна Хімін, бо її реально "пресували". Її викликали у кабінет, змушували писати заяву на звільнення. Ця ситуація яскраво демонструє, що відбувається у медичній галузі Рівного та області. Тому, закликаю вас, Володимире Євгеновичу, втрутитись у ситуацію. Більше того, вважаю, що начальник міського управління охорони здоров`я Віктор Іськів має бути звільнений.

Натомість Віктор Іськів заявляє, що конкурс був оголошений на неіснуючу посаду.  Його медики зустріли  вигуками "Ганьба"!.

- Згідно Наказу МОЗу тепер у медзакладах не головні лікарі, а директори. Статут мають змінювати під час засідання Рівнеради. Такі дії медиків вважаю тиском.

Водночас, заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська заявила, що жодних юридичних підстав не підписувати контракт немає.

- Я закликаю підписати контракт, а не проводити різні махінації. У мене є на руках висновок кваліфікованих юристів у галузі медицини. Так от, хочу сказати, підписуйте контакт із Шрамом, і не вигадуйте жодних дурниць.- наголосила Г. Кульчинська.

Нагадаємо, що раніше голова конкурсної комісії Інна Хімін заявила про тиск та погрози начальника під час конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР Олега Шрама.

МЕДИЧНИЙ СКАНДАЛ У РІВНОМУ: ГОЛОВА КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ЗАЯВИЛА ПРО ТИСК ТА ПОГРОЗИ НАЧАЛЬНИКА

Оксана КРАВЕЦЬ