Рівняни подарували 500 пасок бійцям та жителям прифронтових сіл (фоторепортаж)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Депутат Рівненської міської ради Олександр Курсик та голова Рівненської районної ради Микола Сальчук вирушили на Схід з подарунками від рівнян.

- Щороку, перед Великоднем ми веземо рівненські паски на Схід, - розповідає ініціатор акції, журналіст та депутат Олександр Курсик. - Ми робимо спільну справу, добрі рівненські серця об`єднуються і ми передаємо тепло і любов на Схід героям нашим, діткам маленьким, вчителям, простим мешканцям. Ми зібрали гроші, їх дали рівненський підприємець Сергій Яковишин та рівненський будівельник Роман Курис (ЖК "На Щасливому"). Придбали 500 пасок за спеццінами на підприємстві "ПоліссяХліб". Купили 200 персональних солодких подарунків. Андрій Тимощук з рівненськими пасічниками дали нам 40 кілограмів меду і ми рушили в Луганську область.

Рівненські волонтери відвідали місто Попасна, села Троїцьке, Золоте, Гірське.

Найбільше подарункам раділи діти. Усі 150 учнів Гірненської школи мистецтв отримали пасочку, шоколадки, вафлі, цукерки та печиво.

- Ми зупинялися на всіх блок-постах, усім бійцям вручали прапори, мед і, звісно, паску від рівнян, - розповідає голова Рівненської районної ради Микола Сальчук. - Ми провідали наших добрих друзів, справжніх героїв, які зараз оберігають нас і наші кордони. Привітали їх з прийдешнім величним святом Великоднем і ми впевнені, що маючи частинку дому їм там у Свято буде веселіше.

Учні Рівненської Гуманітарної гімназії зробили святкові подарунки українським воїнам, написали листи-подяки за мирне рівненське небо.