Поліція розшукує 19-річну рівнянку, яка може бути причетною до смерті собак на Здолбунівщині

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Кримінальне провадження за статтею 299 Кримінального кодексу України відкрили слідчі Здолбунівського відділення поліції за результатами перевірки факту загибелі собак у селі Миротин.

Нагадаємо, сімох мертвих цуценят виявили зоозахисники у нежитловому приміщенні: У ЗДОЛБУНІВСЬКОМУ РАЙОНІ В БУДИНКУ ЗНАЙШЛИ ЗАКАТОВАНИХ СОБАК (ВІДЕО), згодом У ПОЛІЦІЇ РОЗПОВІЛИ ДЕТАЛІ ЩОДО ЗАГИБЕЛІ СОБАК У ЗДОЛБУНІВСЬКОМУ РАЙОНІ.

У рамках досудового розслідування поліцейські встановлюють місцеперебування 19-річної рівнянки, яка, ймовірно, утримувала псів і причетна до вчиненого злочину.

"Правоохоронці закликають дівчину з`явитися до Здолбунівського відділення поліції та надати слідчому пояснення щодо ситуації, що сталася, — повідомив заступник начальника Здолбунівського відділення поліції Петро Калюш. — У разі доведення факту умисного знущання над тваринами, що призвело до їх загибелі, винні особи нестимуть кримінальну відповідальність — арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років".

Відділ комунікацій поліції Рівненської області