Суд скасував розпорядження Муляренка про звільнення Приварського

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівненський адміністративний суд у складі колегії суддів Борискіна, Недашківської та Зозулі прийняв рішення у справі щодо поновлення Юрія Приварського на посаді першого заступника голови Рівненської ОДА. 

Як розповів адвокат позивача Дмитро Троянчук, рішення було прийнято сьогодні. 

- Було проголошено вступну та резолютивну частину, відповідно якої позов задоволено повністю. Визнано протиправними та скасовані розпорядження, які стосуються звільнення Приварського. Поновлено його на посаді і стягнуто середньомісячний заробіток за час вимушеного прогулу - це у період з часу його звільнення по дату прийняття рішення судом, - каже Д. Троянчук. 

Сам Юрій Приварський поки що не говорить, чи планує повертатись на посаду. 

- Я спочатку дочекаюся отримання рішення "на руки". Є певна процедура. Не хочу коментувати. Звичайно, набравши законної сили, судове рішення повинне бути виконане, - каже Юрій Приварський. - Але ще рано говорити про повернення на посаду... Вважаю, що вказане моє звільнення було абсолютно незаконне, безпідставне та необґрунтоване. 

Нагадаємо, суд стосовно поновлення Юрія Приварського на посаді тривав з вересня 2017 року. 

Юрій Приварський з посади першого заступника голови ОДА був звільнений за погодження відпустки начальнику Рівненського обласного управління водних ресурсів Сергію Васильєву, якого мали звільнити. 

Як йшлося у розпорядженні голови ОДА, вчинок Приварського «дискредитує Рівненську обласну державну адміністрацію перед центральною владою та принижує її в очах громадськості». Сам голова ОДА заявив, що його перший заступник перевищив службові повноваження.

 

 

Денис ГРИЩУК