Вагітним показали унікальні пологові зали у Рівненському перинатальному центрі (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Учасницям проекту «Пузата мама-2019» у Рівному ніколи сумувати! Одразу після Рівненського міського пологового будинку майбутнім матусям влаштували екскурсію у перинатальному центрі.

ПОВНА ПІДГОТОВКА: У РІВНЕНСЬКОМУ ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ ПРОВЕЛИ ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ УЧАСНИЦЬ "ПУЗАТОЇ МАМИ" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Спочатку дівчатам показали один із сучасних пологових залів.

Наше пологове відділення зроблене за європейською системою. Тут повністю закриті вікна, є вентиляція, рециркулятор у кожному родзалі, де йде провітрювання і кварцування одночасно, яке нікому не шкодить. Мінімальна температура у наших пологових залах – 25 градусів, - пояснила старша акушерка пологового відділення Ольга Семешко.

Варто зазначити, що усі вісім індивідуальних пологових залів у Рівненському перинатальному центрі так само сучасно оснащені.

 

У нас є всі хороші умови для гарних пологів. Вже традиційно, ми показали учасницям проекту «Пузата мама» наш перинатальний центр, завели в один із пологових залів та у післяпологові палати. Також, вагітні почули, як правильно провести пологи, - розповіла заступник головного лікаря з медсестринства Катерина Величко.

Після пологові палати

Також, вагітним рівнянкам нагадали, що вони можуть отримати свідоцтво про народження своєї дитинки прямісінько у перинатальному центрі.

У кожній палаті розмішена табличка, де написано, як правильно це зробити. Батьки можуть ознайомитися, подати усі необхідні документи і отримати свідоцтво тут на місці. Це дуже зручно, - додала заступник головного лікаря з медсестринства.

Нагадаємо, генеральний Медичний партнер проекту «Пузата мама» - Медичний центр Оксфорд Медікал.

Генеральний партнер - Житловий комплекс «На Щасливому».

Більше новин проекту - у рубриці ПУЗАТА МАМА.

Заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці «Пузатої мами» відвідуватимуть у :

  • Яммі Маммі - Yummy Mommy
  • Школі батьківства «Коло серця»
  • Центрах розвитку дитини «Радік» , «УМКА»
  • Клубі Свідомого батьківства «Мозаїка»

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули «Яммі Маммі», психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної крові «Гемафонд» нададуть корисну інформацію для майбутніх мам.

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі «Манхеттен» та Студії йоги «Yoga Point», аквааеробіка у басейні розважально-оздоровчого комплексу «Підкова» та «АкваРаю».

Катерина Глівчук