Рівнянки протестували Кімнату матері та дитини у торговому центрі (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Учасниці  Сімейного проекту "Пузата мама" протестували Кімнату  матері та дитини у ТРЦ "Злата плаза".

Днями її офіційно відкрили після ремонту.  Дизайнери та майстри врахували усі побажання та зауваження матусь, які дійсно є необхідними.

- Насправді, ми доволі прискіпливо вивчали усі деталі, робили свої пропозиції що потрібно доробити чи переробити, - розповідає мама трьох діток Наталія Виногродська.-  Вцілому, думаю, мами, які прийдуть сюди погодувати, переодягнути чи погодувати дитину, будуть задоволені. Тут дійсно комфортно та затишно.  А ще, надзвичайно приємно, що адміністрація торгового центру вивчає, прислухається і робить чимало речей, які є комфортними саме для діток та батьків.

 

У кімнаті догляду за дитиною встновлено:

1. Пеленальний столик виробництва США. Його поверхня містить антимікробний матеріал Microban®, який зменшує запах, викликаний бактеріями.
2. Зволожувач повітря, який працює в комфортному для дітей режимі та наповнений дистильованою водою. Він містить ультрафіолетову лампу та іонізатор повітря.
3. Сертифікований гель-антисептик
4. Безкоштовні вологі та сухі серветки 5. грає спокійна дитяча музика.

Другий пеленальний столик встановили в жіночому туалеті навпроти. Якщо є  черга в кімнату догляду за дитиною, то перепеленати можна там.

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ