Медичний скандал у Рівному: голова конкурсної комісії заявила про тиск та погрози начальника

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному назріває черговий скандал у медичній галузі. Цього разу його приводом став конкурс на зайняття вакантної посади директора КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР Олега Шрама. 

ШРАМА ОБРАЛИ КЕРІВНИКОМ ЦПМСД “ЦЕНТРАЛЬНИЙ”

Згідно результатів голосування керівником закладу став Олег Шрам. Він очолював заклад вже кілька років. Його кандидатуру підтримали троє членів комісії.

Тоді, голова конкурсної комісії Інна Хімін голосувала зі сльозами на очах.

- Вибачте, але я не можу по-іншому. - сказала вона в момент голосування. 

Чому плаче голова комісії тоді не зрозуміли більшість присутніх журналістів. 

Через 15 хвилин після голосування, Інну Хімін викликали у кабінет до начальника управління охорони здоров`я м. Рівне та  змушували написати заяву на звільненення за власним  бажанням. Однак, вона відмовилась.

Тиск на голову комісії не припинився. Зараз жінка перебуває на лікарняному. 

Про приватні розмови й погрози, журналістам "ЧаРівне.інфо" розповіла голова постійно діючої конкурсної комісії, головний спеціаліст-юрист УОЗ м.Рівне Інна Хімін.

- Перед проведенням конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР, мене як голову постійно діючої конкурсної комісії викликав начальник управління охорони здоров’я Іськів Віктор Ігорович та повідомив, що я повинна проголосувати «Проти» відносно учасника конкурсу Шрама О.М. За інформацією, на цю посаду з’явився інший кандидат, але він не встиг сформувати пакет документів. Жодних юридичних підстав для переоголошення конкурсу повторно не було. Конкурсна пропозиція учасника була представлена на високому рівні. В ході засідання конкурсної комісії я підтримала учасника конкурсу, проголосувавши – «за», таким чином не виконала вказівку начальника. Після проведення конкурсу, в порушення вимог трудового законодавства, начальник управління неодноразово викликав мене до себе в кабінет та примушував написати заяву на звільнення з роботи. Оскільки, він має дати пояснення своїй «політичній силі», чому не виконана поставлена задача. - наголошує Інна Хімін.

Відповідні листи про беззаконня та свавілля чиновників у сфері охорони здоров’я м.Рівне голова постійної діючої конкурсної комісії вже направила у відповідні органи. 

Публікуємо копію листа у повному обсязі та без редагувань.

Натомість, у коментарі журналістам "ЧаРівне" начальник управління охорони здоров`я м. Рівне Віктор Іськів заперечує факт тиску та будь-яких приватних розмов щодо можливого голосування за того чи нішого кандидата.

- Це все маячня. Ніякої розмови не було. Якщо вже на те пішло, то Інна Хімін не справляється зі своїми службовими обов`язками. А  щодо того, що я маю "відчитатись" перед "своєю" політичною силою, то я не є членом жодної партії.- каже керівник управління.

На запитання журналістів, чи є задокументовані факти порушень юристкою відділу охорони здоров`я  своїх посадових обов`язків Віктор Іськів відповів: "Задокументованих фактів немає, але раз на те пішло, то будуть".

Водночас, зауважимо, що у листі, який надала Інна Хімін йдеться про те, що на підтвердженням її  слів є аудіозаписи розмов з начальником управління охорони здоров’я Іськивім В.І.  Їх вона передає правоохороним органам.

 

Оксана КРАВЕЦЬ