ПриватБанк та автосалони Рівного запровадили спеціальні умови кредитування нових автомобілів

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Завдяки новим партнерським угодам між ПриватБанком та рівненськими автосалонами можна придбати нові автомобілі брендів Ford, Skoda, Fiat на акційних умовах - від 0,01% річних. Крім цього нові автомобілі преміум класу Mercedes-Benz та Lexus, салони яких розташовані у Луцьку та Львові відповідно, теж можна придбати авто в кредит з мінімальними відсотками.

Програма передбачає кредитування автомобілів на термін до 7 років. Максимальна сума кредиту - 1 500 000 гривень. Мінімальний початковий внесок - 10 %. Якщо ж клієнт сплачує перший внесок у розмірі від 25%, то довідка про доходи не потрібна.

ПриватБанк спільно з автосалонами пропонують особливі відсоткові ставки - від 0,01%, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка фіксована на увесь період кредиту.

“Для купівлі автомобіля досить обрати модель у дилера та внести аванс, - розповідає керівник Бізнесу споживчого кредитування Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич. - Рештою питань щодо купівлі та оформлення автомобіля займається банк. Рішення про надання кредиту приймається протягом 30 хвилин від моменту звернення клієнта, а саме авто клієнт отримує протягом 2-3 днів”.

Авто в розстрочку в ПриватБанку – це можливість користуватися автомобілем уже сьогодні, при цьому виплачуючи вартість автомобіля частинами. У щомісячний платіж може бути включена і вартість щорічного страхування автомобіля. Умови оформлення в ПриватБанку не передбачають прихованих комісій, у тому числі за дострокове погашення кредиту.

Ознайомитися більш детально з акційними умовами, подати заявку та отримати попереднє рішення по розстрочці можна за посиланням pb.ua/avto, завітавши у відділення ПриватБанку або зателефонувавши за номерами телефонів +38097 3231076, +380673572368.


*на правах реклами