Рівненський школяр виграв в акції ПриватБанку

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Чотирнадцятирічний школяр з Рівного став одним із переможців в акції ПриватБанку “Є Картка Юніора - є 5000 гривень”.

Сергій Малевич написав відгук про користування Карткою Юніора і отримав комплект книг вартістю 1000 грн.

Навчається хлопець у Рівненській гуманітарній гімназії. Захоплюється хімією, та вже став переможцем Всеукраїнської олімпіади з цього предмету. Проте, вважає, фінансову грамотність важливим елементом розвитку, тому пройшов курс навчання в Бізнес-Школі ЮніорБанку та активно користується перевагами картки Юніора в повсякденному житті.

“Про акцію побачив в соціальній мережі, та зацікавився. Так, як я є активним користувачем Карти Юніора, то написати відгук не було складно. Мені дуже зручно, адже не треба носити купу дрібних купюр. Я можу здійснювати покупки без проблем, бо бепер все у мене може вміститись на одній пластиковій картці!”, - розповів Сергій.

Хлопець дуже зрадів перемозі й надалі братиме участь в акціях ПриватБанку.

Зокрема, Сергій має намір, як і минулого року, стати учасником всеукраїнської олімпіади “Фінансовий геній - 2019”, де призовий фонд становить 123 000 гривень. Взяти участь в олімпіаді можуть усі бажаючі власники Картки Юніора віком від 6 до 17 років. Фінансова олімпіада проходитиме у чотири тури, перший з яких стартує вже 1 квітня.

Загалом переможцями конкурсу "Є картка Юніора - є 5000 гривень" від ПриватБанку стали 9 дітей. Їх імена визначено за допомогою сервісу random.org.

Призовий фонд конкурсу - оплата навчання або товару для дитини шляхом безготівкового перерахування коштів юридичній особі згідно з рахунком-фактурою в рамках суми: 5 000 гривень (1 приз), 1 000 гривень (1 приз), 500 гривень (8 призів).

Картка Юніора від ЮніорБанк - це перший крок до фінансової грамотності вашої дитини!

 

 

*на правах реклами