У Рівному спостерігачі від Зеленського порушують закон

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На декількох рівненських дільницях члени ДВК зафіксували порушення з боку спостерігачів кандидата Володимира Зеленського.

На шиї у спостерігачів є бейджики, там є напис "#Зепрозорість", а це є порушення.

Зокрема, за словами нашого журналіста, на 93 дільниці був бейдж, після прохання голови ДВК спостерігач зняв його і продовжив роботу без агітації. 

СПРОСТУВАННЯ:

Сайт ЧаРівне.інфо опублікував статтю "У Рівному спостерігачі від Зеленського порушують закон", одразу до нас звернулася довірена особа кандидата Володимира Зеленського Ірина Пашкевич.

Як виявилося, кандидат Зеленський взагалі не має офіційних спостерігачів. А люди з бейджами - це представники громадської організації і мають напис "#зепрозорість", а не як нам раніше повідомили спостерігачі "Володимир Зеленський".

Редакція ЧаРівне.інфо публікує спростування статті “У Рівному спостерігачі від Зеленського порушують закон” - "Спостерігачі Володимира Зеленського не порушують закон. Спростування".

У першій редакції статті була помилка. Журналісти сайту перевірили інформацію спостерігачів і встановили, що на бейджах дійсно немає напису "Володимир Зеленський", а є напис "#зепрозорість". 

БЕЙДЖІ НА СПОСТЕРІГАЧАХ З СИМВОЛІКОЮ КАНДИДАТІВ У ПРЕЗИДЕНТИ Є ПОРУШЕННЯМ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА, - ГОЛОВА КВУ