У Міжнародний день щастя в будинок-інтернат на Дубенщині завітали гості

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Міжнародний день щастя співробітники РСЦ МВС Рівненщини завітали до вихованців Мирогощанського будинку-інтернату.Там мешкають діти з різними порушеннями психічного та розумового розвитку, ДЦП, хворобою Дауна.

І хоча тут проживають не лише малолітні, а й дорослі чоловіки, яким вже давно минуло 18, проте, за словами персоналу, вони для них як діти, бо надто вже щирі, світлі і не вміють брехати, а лише фантазують.

За словами лікаря-психіатра Наталі Корчук, вони раді будь-якій допомозі, адже у закладі більшість вихованців не в змозі навіть самостійно сходити у туалет.

«У нас є навіть лежачі вихованці, які постійно потребують догляду. Їм необхідні підгузки та засоби гігієни. Такі речі як нижня білизна, тапки, шкарпетки, постіль, миючі засоби, дизектини - завжди нам потрібні. Ми вдячні вам за підтримку і допомогу », - додає сестра-господиня Тетяна Харчук.

Наступного разу співробітники Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області пообіцяли привезти футбольні м’ячі, адже саме їх замовили вихованці будинку-інтернату. Хваляться, минулоріч виграли першість у футбольному кубку серед вихованців інтернатів, то ж нині активно готуються, щоб і цього сезону здобути перемогу, тому новенькі м’ячі неабияк їх потішать.

Прес-служба РСЦ МВС в Рівненській області