Комісія при ОДА вирішуватиме, чи демонтовувати на в`їзді у Рівне борди Порошенка

Новини Рівного - ЧаРівне.info

При в’їзді у місто Рівне нещодавно встановили білборди чинного президента Петра Порошенка. Рівняни звернули увагу на ймовірні порушення при встановленні бордів – не враховані відстані, близькість до узбіччя.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області звернулася з ймовірними порушеннями до департаменту економічного розвитку та торгівлі Рівненської ОДА. До речі, саме облдержадміністрація за підписом голови адміністрації Олексія Муляренка видає підприємцям подібні дозволи.

Як повідомив нам начальник департаменту Костянтин Мокляк наразі формується відповідна комісія з представників поліції, ОДА та шляховиків для з’ясування ймовірних порушень при встановленні цих бордів.

На північному під’їзді у Рівне встановлені білборди на земельних ділянках, які перебувають у користуванні Служби автомобільних доріг. Дозволи на них видавалися. У нас зараз є інформація від Служби автомобільних доріг, що ці білборди встановлені ближче до краю проїжджої частини, чим передбачено вимогами закону. Відповідно ми створюємо робочу групу, яка виїде на місце, складе акт – зафіксує, чи є там порушення. Після відповідних висновків, якщо будуть виявлені порушення, то обласна адміністрація внесе подання до Служби автомобільних доріг на демонтаж цих бордів, - роз’яснив Костянтин Мокляк.

Зі слів Костянтина Мокляка, дозволи на встановлення бордів на північному в’їзді у Рівне Рівненська ОДА видала ториваству «Агрохімінвест», ФОПам Павлюку та Одейчуку.