Голову Демидівської РДА затримали на хабарі у 20 тисяч гривень

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Оперативники управління захисту економіки, слідчі обласної поліції, спільно з військової прокуратури Західного регіону України на Рівненщині затримали на хабарі голову РДА. Про це повідомляє управління захисту економіки. 

Голова райдержадміністрації одержав 20 тисяч гривень неправомірної вигоди, йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, посадовець вимагав від громадянина неправомірну вигоду.за укриття правопорушення від правоохоронних органів. 

- Так, органами місцевого самоврядування було виявлено функціонування нелегальної АЗС. За невжиття заходів реагування та не повідомлення правоохоронні органи про виявлене правопорушення голова РДА одержав від особи 20 тисяч гривень, - йдеться у повідомленні. 

Сьогодні, 20 березня, осадовця затримали під час одержання коштів. У автомобілі голови районної державної адміністрації було виявлено та вилучено гроші, одержані у якості неправомірної вигоди.

На даний час слідчі дії тривають.

Заходи по викриттю та документуванню протиправної діяльності проводилися у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

За нашими даними, на хабарі був затриманий голова Демидівської РДА Богдан Левшенюк.