Рівненська команда стала срібним призером чемпіонату України з волейболу

Новини Рівного - ЧаРівне.info

З 10 по 16 березня 2019 року на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки «Святошин» м. Київ, відбувся чемпіонат України U19 з волейболу серед дівчат з вадами слуху.

У змаганнях прийняли участь 7 команд. Команди були поділені на дві підгрупи, де зіграли по колу одна з одною. Рівненські спортсменки впевнено долали суперників, що дало їм можливість закінчити перший етап змагань не переможеними. У півфіналі наша команда зустрілася з командою Житомирської області, здобувши перемогу з рахунком 3:1.

Фінальну гру команда провела зі збірною Тернопільської області, яку у першому етапі змагань здолала з рахунком 3:2. На жаль, у фінальній частині змагань наші спортсменки поступилися з рахунком 1:3.

У підсумку, команда Рівненської області стала срібним призером чемпіонату України. Чемпіонами стала команда Тернопільської області, бронзові нагороди отримали гравці Закарпатської області.

Рівненську область представляла команда Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів у складі:

  1. Юглічек Анжеліка;
  2. Кірина Людмила;
  3. Ражик Ілона;
  4. Саєнко Тетяна;
  5. Рудяк Руслана;
  6. Золотнюк Анжела;
  7. Підопригора Катерина;
  8. Удодик Вікторія;
  9. Брилюк Софія;
  10. Кліщук Мар’яна.

Підготовку команди до змагань здійснював тренер-викладач І категорії Шевчук Олександр Васильович.

Кращим гравцем команди Рівненської області, за підсумками чемпіонату, було названо Юглічек Анжеліку, ученицю Острозької спеціальної школи-інтернату. Крім того, до складу збірної команди України включено спортсменів Юглічек Анжеліку та Кірину Людмилу. 

Прес-служба Управління молоді та спорту Рівненської ОДА