Лікарняний клоун та волонтер з Рівного потребує коштів на операцію

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівнянин Юрій Яцюк потребує  заміни протезу кульшового суглоба. Наразі його колеги - волонтери із БФ "Скарбниця Надії" розпочали збір коштів на операцію, яка коштує майже 100 тисяч гривень.

Сам Юрій Яцюк волонтер -  лікарняний клоун. Чи не щодня разом з лікарняними клоунами "Червоні Носи" він відвідує дорослих та дітей, які проходять лікування у медзакладах. 

- Все його життя осяяне посмішками. Він вміє знайти посмішку там, де її вже давно не сподіваються побачити. Він спокійно заходить в палату до хворої дитини, яка не має сил навіть розмовляти і бачить заплакану маму – і за 5 хвилин в тій палаті регочуть вголос.  Коли ти його бачиш – перша емоція, яка виникає в тебе на обличчі це посмішка. Коли ти з ним розмовляєш ти не можеш не посміхатися. Коли ти прощаєшся з ним до завтра – ти знову посміхаєшся. Він лікарняний клоун та працівник благодійного фонду «Скарбниця Надії», донор крові, спортсмен, учасник всіх забігів, що відбуваються в нашому місті, найкрутіший на світі нянь та неймовірний мрійник – Юрчик-Пончик Юрій Яцюк. - пише керівник БФ "Скарбниця Надії" Мар`яна Рева.

Реквізити для допомоги:
Координатор Мар`яна Рева 0984526916
Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762

(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Яцюка Юрія
ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Яцюка Юрія