"Нас дурять": лідер рівненського гурту "OT VINTA" зробив гучну заяву про цьогорічний відбір на Євробачення (Відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівненський гурт "OT VINTA", який неодноразово заявляв про участь у Національному відборі на пісенний конкурс Євробачення-2019, не виступав на головній співочій сцені.

Чому так сталося - лідер групи Юрій Журавель пояснив у своєму відеозверненні.

Нас дурять, у нас немає національного відбору. Хітровидумані продюсери заздалегідь вибирають купку сумнівних виконавців для того, щоб пропихнути свій штучний проект. 

Ми - гурт "OT VINTA" - дійсно цього року подавалися на Національний відбір Євробачення. Але ви там не побачите ні нас, ні багатьох інших прогресивних, талановитих авторів та виконавців. Але ми продовжуємо боротьбу і я сподіваюся, що рано чи пізно в Україні буде справжній, відкритий Національний відбір, - заявив рівненський музикант.

РІВНЕНСЬКИЙ ГУРТ "OT VINTA" ЗАСПІВАЄ НА ЄВРОБАЧЕННІ ПІСНЮ ПРО ЧУПАКАБРУ (ВІДЕО)

 

Нагадаємо, переможниця Національного відбору на Євробачення-2019 MARUV зробила заяву після того, як її участь у пісенному конкурсі, який пройде в Ізраїлі, опинилася під загрозою. На своїй сторінці у Facebook виконавиця написала, що заради участі в Євробаченні 2019 вона готова відмовитися від запланованих гастролей у РФ: MARUV прокоментувала вимоги "Суспільного" для її участі в Євробаченні 2019 (відео)

Катерина Глівчук