Потяг на вузькоколійці "Антонівка-Зарічне" після аварії відновив свій рух

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У прес-службі "Укрзалізниці" прокоментували аварію на вузькоколійці "Антонівка-Зарічне". Нагадаємо, у неділю, 10 лютого неподалік Володимирця, з рейок зійшов пасажирський потяг

Пасажири змушені були діставатися до найближчої станції пішки. 

Постраждалих внаслідок інциденту не було. 

Тим часом, у прес-службі регіональної філії "Львівська залізниця" зазначили, що потяг продовжив свій рух у той же день після того, як працівники Сарненської дистанції колії встановили локомотив та вагони на колію. 

На станцію Антонівка потяг прибув із 4-годинним запізненням. 

- Схід стався усередину міжколійного простору. Зійшли з рейок двома колісними парами тепловоз та по одному візку кожен вагон. Тобто як такого сходу рухомого складу з колій не було. Якась деталь з кожної з одиниць рухомого складу зійшла усередину колії. Відповідно були проведені аварійно-відновлювальні роботи. І потяг своїм ходом рушив на станцію "Антонівка", - розповів прес-секретар "Львівської залізниці" Андрій Везденко. 

Нагадаємо, потяг курсує три дні на тиждень: щосереди, щоп`ятниці та щонеділі. 

Також в "Укрзалізниці" зазначили, що через збитковість вузькоколійки, яка лише за минулий рік склала понад 19 мільйонів гривень, та відсутність розвитку її інфраструктури неодноразово порушувалося питання про закриття цієї дільниці.

Вузькоколійка "Антонівка-Зарічне" є найдовшою в Європі. Для багатьох мешканців північних районів області вона слугує чи не єдним засобом дістатися до Сарн, Рівного чи столиці. 

Крім того вона є важливим туристичним об`єктом області.