Процес пішов: у Рівному батьки гуманітарної гімназії зібрали підписи за зміну шкільного меню

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Батьки Рівненської гуманітарної гімназії зібрали підписи за зміну харчування своїх дітей і прийшли до директора закладу. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Рівнеради Олександр Курсик. Його донька є другокласницею цього навчального закладу.

- Зоя Володимирівна все вислухала, запевнила, що готова до змін. У  гімназії за два дні тендер на послуги харчування. Після перемоги батьки зустрінуться з підприємцем, порозмовляють, почують його і поставлять свої умови. Менеджер гімназії запевнила, якщо підприємець і батьки не знайдуть порозуміння, а до харчування будуть зауваження то впродовж 5 днів договір буде розірвано.Шановні батьки шкіл Рівного, наш результат показує - треба розмовляти, треба зустрічатися, треба вимагати і вас почують!  Наша мета - якісне, корисне, смачне і не дороге харчування для школярів Рівного!- наголошує Олександр Курсик.

Нагадаємо, що У Рівному в усіх школах активно обговорюють тему харчування дітей. Ідею шеф-кухаря Євгена Клопотенка у місті підтримали депутат міської ради Олександр Курсик та засновниця клубу "Пузата мама" Оксана Кравець.

Євген Клопотенко розробив 110 нових страв для шкільного меню. Вони можуть замінити те, чим харчуються діти в школах за рецептами з1957 року.Вже найближчим у Рівному організують зустріч Євгена Клопотенка з рівненськими батьками, підприємцями та працівниками їдалень.

 

РІВНЕНСЬКІ БАТЬКИ МАСОВО ВИМАГАЮТЬ ЗМІНИТИ ШКІЛЬНЕ МЕНЮ