Суд над екс-лікарем Думановським знову перенесли - не прийшов адвокат обвинуваченого

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Справу  екс-лікаря Рівненської обласної дитячої лікарні Костянтина Думановського за обвинуваченням у смерті 5-річного Миколи Антонюка знову перенесли. Минулого разу її також переносили. Сьогодні ж на засідання вкотре не з`явився адвокат обвинуваченого Борис Савчук. 

СПРАВУ ДУМАНОВСЬКОГО ПЕРЕНЕСЛИ ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ НА СУДІ АДВОКАТА ЕКС-ЛІКАРЯ. ОБВИНУВАЧЕНОМУ ЗРОБИЛИ ЗАУВАЖЕННЯ

- Він передзвонив і сказав, що якісь технічні негаразди, він – не в Рівному, тому клопочу, щоб ми перенесли засідання, у зв’язку з тим, що не бачу можливості проводити засідання, - сказав обвинувачений. 

Нагадаємо, 5-річного Миколу Антонюка привезли до Рівненської обллікарні у ніч на 2 листопада 2015 року з підозрою на апендицит. На ранок хлопчик помер. Рідні звинувачують у недбалості лікаря Думановського, який чергував у ту ніч. Утім, лікар своєї вини не визнає, він навіть поновлювався у суді на посаді.

У справі вже оголосили висновки другої експертизи та заслухали експерта-гістолога Аллу Колодько, яка зокрема під час показів заявила, що у померлої дитини був гемобластоз, тобто захворювання крові.

У суді заслухали ще одного експерта Харківського бюро судово-медичної експертизи Ігоря Сербіненка, який спростував покази експерта Колодько та підтвердив, що у дитини була хвороба Крона, хоча рідні померлого хлопчика у це не вірять. 

Нагадаємо, клопотання про додаткове заслуховування експертів, які давали висновки щодо причин смерті Миколи Антонюка, було подано прокуратурою. 

У суді прокурор Суржук заявив клопотання про проведення додаткової, вже третьої, експертизи у справі. 

Дата наступного засідання. 28 лютого, 14.30. 

Суддя Денисюк зобов`язав адвоката обвинуваченого надати документи причин його відсутності.