Рівнянам пропонували гроші за роботу у виборчому штабі одного з кандидатів у Президенти, - поліція

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На вихідних до рівненської поліції звернулися громадяни, яким пропонували гроші за роботу у виборчому штабі Юлії Тимошенко. Вони, нібито, мали знайти людей, які за грошову винагороду проголосували б за конкретного кандидата. Про це сьогодні на прес-конференції від громадянської мережі "ОПОРА" розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області Руслан Стрельбіцький.

Упродовж суботи-неділі на лінію "102" надійшло два повідомлення про те, що до громадян міста Рівне дзвонять з колл-центрів з певних телефонів і пропонують вступити до виборчого штабу Юлії Тимошенко. За те, що вони будуть там працювати їм обіцяли ту чи іншу грошову винагороду. Ми пробували вийти на зв’язок з даними абонентами, але вони працюють в односторонньому зв’язку – вхідні дзвінки вони не приймають. Ми проаналізували ситуацію по Україні і в ряді областей також зафіксовані випадки дзвінків до громадян з пропозицією працювати у блоці Юлії Тимошенко. На даний час по цих двох випадках проводиться ретельна перевірка, - розповів Руслан Стрельбіцький.

Тим часом, в обласній організації партії ВО "Батьківщина" у Рівненській області запевняють, що ці дзвінки - провокації проти їх кандидата у Президенти України.

Загалом, станом на сьогодні, за словами заступника начальника ГУНП у Рівненській області, на Рівненщині зареєстровано 34 порушення виборчого законодавства. Всього складено 17 адміністративних протоколів. Усі вони скеровані до суду, однак на даний час жоден протокол ще не розглянуто.

Катерина Глівчук