Суд взяв під варту без права внесення застави підозрюваного в організації замовного вбивства у Старому Селі (фото+відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному суд взяв під варту на 60 діб підозрюваного в організації замовного вбивства Павловича Павла на прізвисько "Американець". 

Нагадаємо, вбивство 30-річного Юрія Пишняка сталося сьомого лютого у Старому Селі Рокитнівського району. Чоловік був знайдений мертвим із вогнепальним пораненням на власному подвір`ї. 

Неподалік місця скоєння злочину помітили двох чоловіків на "БМВ". Вони почали утікати від правоохоронців, але потім здалися поліції.  Пізніше у поліції розповіли, що це були співучасники злочину. 

Поблизу білоруського кордону було затримано і трьох виконавців злочину. А замовника - на орендованій квартирі у Рівному, дев`ятого лютого. 

Детальніше: ВБИВСТВО У СТАРОМУ СЕЛІ: ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА ТРЬОХ ВИКОНАВЦІВ ТА ЗАМОВНИКА ЗЛОЧИНУ (ФОТО+ВІДЕО)

Адвокат підозрюваного

Захист підозрюваного подав клопотання про проведення закритого судового засідання. Але суддя Денисюк відмовив у цьому клопотанні. 

Сам підозрюваний також свою причетність до вбивства заперечував. 

На засіданні повідомили, що нині у судах стосовно нього знаходяться ще два провадження - про вчинення хуліганства та розбою. 

- У разі незастосування запобіжного заходу підозрюваний далі буде вчиняти тяжкі та особливо тяжкі злочини. Крім того у провадженні не встановлено всіх речей, які можуть бути доказом у провадженні - кайданки, маски. Тому у разі незастосування запобіжного заходу, підозрюваний може вчинити дії з метою приховування цих речей, - сказав слідчий Олексій Білера. 

- Є ряд кримінальних проваджень, попередньо встановлено, що у Старому Селі є дві групи людей, між якими були неприязні стосунки, які періодично закінчувалися бійками. У даному випадку особа, яка загинула, і підозрюваний, належали до різних груп. І ці конфліктні відносини послужили безпосередньо причиною вчинення злочину, - додав слідчий.

Суд після огляду відео показів свідків та підозрюваних у кримінальному провадженні ухвалив взяти підозрюваного в організації вбивства під варту без права внесення застави. 

Слідчий суддя Денисюк

Також, як повідомили у поліції, у Рокитному напередодні взяли під варту й трьох виконавців, 20-ти, 21-го та 22-х років, жителів села Великі Цепцевичі. 

Зазначимо, що у суд приходили й жителі Старого Села, вимагаючи, аби підозрюваного не випускали з-під варти. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК