У Здолбунівському районі ще одна церква оголосила про приєднання до ПЦУ

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Здолбунівському районі сьома релігійна громада перейшла до Православної церкви України. Таке рішення прийняли парафіяни села Кучин, повідомляє голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук. 

- Сьогодні, не бажаючи ставати парафією РПЦ, рішення про приєднання до ПЦУ прийняла релігійна громада МП.
Збори проходили в храмі, після служби. Участь у них взяли виключно парафіяни храму московського патріархату, представники сусідньої релігійної громади не втручалися. Але, знайшлися інші, хто захотів втрутитися. Посеред служби до храму зайшли три чоловіки, один з яких - настоятель храпу РПЦ в Мізочі атєц Алєксандр (Александр Карпюк) - екс-благочинний Здолбунівського благочиння МП, екс-депутат райради від партії регіонів. Я не був свідком розмови атца Алєксандра з громадою (я взагалі не був присутній на жодних зборах парафіян, які проходили в нашому районі), проте учасники зустрічі переповідають, що розмова, чомусь, не склалася з самого початку. А закінчилася вона зверненням атца Алєксандра до парафіян приблизно такого змісту: "То що, ви мене, священика, з храму за барки виставляти будете?" (може, я не дослівно переповів, але хтось з "групи поддєржкі" атца Алєксандра, кажуть, всю ту зустріч знімав на відео, то, сподіваюсь, сьогодні побачити, як все було насправді, на сайті "союзу православних журналістов")
, - написав Кондрачук.

За його словами, іІз 55 присутніх "за" перехід до ПЦУ проголосували 52 парафіянина.

Раніше приєднатися до помісної церкви на Здолбунівщині виявили бажання парафіяни сіл Урвенна, Копиткове, Півче, Нова Мощаниця, Буща, П`ятигори.