Батько Влада Тарара розповів про процес реабілітації сина в Польщі

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Батько постраждалого у ДТП у Рівному Владислава Тарара розповів журналістам про стан та лікування свого сина. 

Наразі Влад отримує допомогу у польській клініці у Кракові. Стан хлопця, за словами його батька, покращується, є певна реакція, він може рухати руками.

Лікарі працюють з Владом по п’ять-шість годин. Хлопець поступово набирає вагу. За слів батька, для початку повної програми реабілітації ще слід набрати 10 кг ваги.

- Ми перевезли його з міста Бремен у Краків 30 січня. Лікарі обіцяють, що зроблять все можливе, щоб дитина була здорова. Але для цього потрібен час – від 4 місяців. Один Бог знає, як він буде з цього стану виходити. Але він у мене – спортсмен, займався у бійцівському клубі «Праджат». Думаю, що через півроку повинен бути в Україні.
Влад – уже у свідомості, набирає вагу. Частково може реагувати – наприклад, може кліпнути очима. Годують його ще штучно. Найбільше питань виникає до тіла – у нього атрофовані всі м’язи
, – каже Олександр Тарар

- Період реабілітації буде тривалий. Нам відразу наголосили – не розраховуйте на швидке одужання. Але я знаю, що все буде добре, і що ми із дружиною поставимо сина на ноги, –. додає він.

Як каже батько Влада, кошти на його лікування вимірюються десятками тисяч євро у місяць. Тому родина сподівається і на фінансову допомогу небайдужих.

Для тих, хто хоче допомогти: номер картки тата Тарар Олександр Приватбанк - 5168 7427 2378 2359 та мами Тарар Ольга 5351 4520 0052 4188.