Рівнянина обрали до керівного складу Федерації мотоспорту України

18.12.2018, 16:10      Переглядів: 322

Фото Сергій Войтюк

Цієї суботи 15 грудня сталася визначна подія для рівненського спідвею.

Керівника ГО "Клубу Вболівальників Рівненського спідвею" Сергія Головню обрали до керівного складу Федерації мотоциклетного спорту України.

Нагадаємо, що щороку у Києві Федерацією мотоциклетного спорту України проводиться нагородження. З цієї нагоди напередодні церемонії провели конференцію, де представники кожної з областей звітували про досягнення клубів. Представляти Рівненщину було доручено Сергію Головні.

Фото Андрій Борейчук


-Мене вразили результати голосування, так як усі присутні одноголосно підтримали мою кандидатуру, - розповідає Сергій Головня. – Для моєї участі в виборах було сформована та надіслано рекомендації від Рівненського міського голови Володимира Хомка та Рівненської федерації мотоциклетного спорту.

Варто зауважити, що цьогоріч на Рівненському «Мототреці» відбулося 5 потужних міжнародних гонок, під час яких кожного разу розігрувався Кубок голови ОДА.

Не лише Сергій Головня привіз у Рівне хороші новини, а й перспективний 10-річний спортсмен Роман Капустін та найкращий гонщик 2018 року Марко Левішин, якому на нагороджені вручили призовий чек.

Софія СТАСЮК 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...