Декларацію Муляренка перевірили і тепер у нього - суд

28.10.2018, 13:02      Переглядів: 1260

Фото ngu.gov.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції передало до суду протокол, складений на голову Рівненської ОДА Олексія Муляренка. Інформація про це з’явилась цього тижня у спільноті НАЗК у Фейсбук.

Результати перевірки декларації Олексія Муляренка за 2015 рік були оприлюднені 7 вересня 2018 року. У висновку йшлося, що недостовірні відомості відрізняються від достовірних на суму 388 274 грн.

Порушення у заповненні декларації стосуються набуття земельних ділянок на 619 м2 та 2200 м2, на 187 848 грн. та 94 700 грн., житлового будинку, площею 81, 1 м2, на 33 370 грн., будівлі цеху з виготовлення металовиробів з адміністративно-побутовими приміщеннями, площею 1163, 8 м2, на 38 517 грн., недостовірні відомості щодо своїх доходів та доходів своєї сім’ї (дружини), на 31 838 грн. Декларант, зокрема, у графі «вартість на дату набуття» та «вартість за останньою оцінкою» вказав «невідомо».

Таким чином зазначене є ознаками правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 172-6 КУпАП (Порушення фінансового контролю).

Голова ОДА пояснює це тим, що, мовляв, у той час «ще не всі знали, як правильно заповнювати декларації».

- Це перша декларація, яку ми заповнювали. І відповідно ніхто не знав ще, як це робити. Тому допускалися певні помилки. По-друге, цей протокол спрямований до суду. І ще суд має обґрунтувати та прийняти рішення стосовно висновків НАЗК. Наскільки я розумію, ці помилки стосуються того, що задеклароване майно не було оцінене, тобто, можливо, не була зазначена певна вартість, - каже Муляренко.

- Я не визнаю цей протокол, - додає він.

Нагадаємо, у квітні минулого року працівники УЗЕ склали на очільника Рівненщини протокол про корупцію. Тоді йшлося про те, що він нібито вчасно не передав корпоративні права «Сталь-М». Тоді він у суді заявляв, що «справа розвалиться». Справу закрили.

- Він (протокол, авт.) не вистояв у суді і був скасований. Було багато галасу. Тому треба дочекатися суду. Нехай суд приймає рішення, - сказав голова ОДА.

- Суд має прийняти правильне рішення. І все буде добре, - говорить він.

 

 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні