Костопільчанина засудили до 7 років ув`язнення за смерть брата

18.07.2018, 15:14      Переглядів: 339

За нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть рідного брата, жителя Костопільщини засуджено до 7 років позбавлення волі.

Працівниками Костопільського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді судом обвинувального акта стосовно 39-річного костопільчанина, який вчинив злочин, передбачений ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

У суді доведено, що житель м. Костопіль, на початку листопада 2017 року у будинку за місцем свого проживання під час конфлікту із 45-річним братом наніс один удар лезом ножа в область живота, чим завдав тілесне ушкодження у вигляді проникаючого ножового поранення черевної порожнини, що в подальшому спричинило смерть потерпілого.

Суд, дослідивши обставини вчинення кримінального правопорушення, заслухавши показання сторін у кримінальному провадженні, погодився із доводами обвинувача та визнав чоловіка винним у вчиненні злочину.

Згідно із вироком Костопільського районного суду від 11.07.2018 винному призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років.

Прокурор Костопільського відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури

Лілія Шеремет

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...