Жителі Городка скаржаться на жахливий стан головної дороги (відео)

14.07.2018, 17:54      Переглядів: 1855

 Жителі села Городок, Рівненського району скаржаться на стан головної дороги, яка пролягає через все село. Від великої кількості ям, власникам авто доводиться щоденно порушувати правила дорожнього рух, щоб не пошкодити автотранспорт та мати змогу потрапити в село, чи виїхати з нього. Найбільш винахідливі водії їдуть тротуаром, бо ями займають 80% шляху. Велосипеди, мотоцикли та інший двоколісний транспорт не має шансу проїхати, бо не зможуть це зробити.

Йдеться саме про неналежний стан дороги на вул. Барона Штейнгеля.


- В Городку просто жахливі дороги. Раніше я ще брав замовлення, а зараз категорично відмовляюся, - розповідає водій таксі Олег Грець. – Після таких замовлень ремонт машини дорожче обходиться, ніж можна заробити. По маленьких вулицях нові дороги, а на головну дорогу глянеш, то не знаєш, як ті ями об’їхати.

- Таких доріг як в Городку, я мало де бачив. Тільки шкода машину бити, - говорить водій Олександр Ільчук. – Сказати що стан жахливий, це нічого не сказати. Прикро що в такому великому селі, така погана дорога. Розвинена інфраструктура, багато підприємств, а дорогу нормальну ніхто не може, чи не хоче зробити.

- Відрізок дороги на вул. Барона Штейнгеля, що на в’їзді в Городок – просто жахливий! Власники автомобілів змушені їхати на свій страх і ризик - можна лишити деталі на цьому шляху, - розповідає жителька села Аліна Павлюк. - Маршрутним таксі теж небезпечно - щоб об’їхати ті «кратери», водії змушені виїжджати на зустрічну смугу. Дорога в такому стані вже близько 3-4 років, та стає з кожним роком все гірша. Ніхто цим не займається, а жителі села страждають. Дивно як досі там ще не було аварій, адже у водіїв просто вибору нема, або на зустрічну смугу, або лишити колеса в тих ямах. Стан дороги просто обурює. Цією дорогою проходить шлях до АЗОТу, ГВЦ, поліцейського училища, та ще чимало куди. Часто тією дорогою їдуть фури. Це все має контролюватися, в тому числі і кошти, які виділяють на це. 

Журналісти «ЧаРівне.інфо» дізналися подробиці про стан цієї дороги. 

Заступник сільського голови с. Городок Сергій ПОЛІЩУК
- Дороги які знаходяться в комунальній власності Городоцької сільської ради, на 99% асфальтовані. Це мається на увазі вулиця, яка пролягає від траси Рівне - Луцьк  та веде до ПАТ РІВНЕАЗОТ. Ця дорога стоїть на балансі Служби автомобільних доріг, і ми не маємо права за свої кошти її ремонтувати, бо це буде нецільове використання коштів. Ми неодноразово зверталися до керівництва з проханням допомогти, то засипають щебнем, але ж капітального ремонту там ще не проводилося. Ми з сільським головою в цей понеділок були на прийомі в заступника начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Козачка, та випросили. Сьогодні вони тільки підсипали його щебнем. Одну ділянку, саму велику, а решта так і стоїть. Ми просили,  щоб передали цю дорогу на наш баланс, але прийшла відповідь, що цей механізм передачі доріг вирішується на рівні Києва, і це не в їхніх силах. Зараз ми шукаємо механізм. Якби це була наша дорога, то вона була б відремонтована. В нас всі дороги відремонтовані, виключенням є нові масиви забудов, і навіть там вже стараємося по максимуму робити дороги. Люди скаржаться на сільську раду, бо не розуміють, що в Городку може бути дорога не городоцька.

Начальник відділу ремонту, експлуатаційного утримання доріг, організації і безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища Валерій ГАСЮК
- Цьогоріч в нас не заплановано капітального та часткового ремонту по вулиці Барона Штейнгеля в селі Городок, лише ямковий. Кошти на ремонт виділяються з експлуатаційного утримання доріг. Зараз ми займаємося ремонтом доріг державного значення. Звернень про неналежний стан відповідної дороги до нас не поступало. Написати таке звернення може будь-хто і ми реагуємо на кожне, після чого інформуємо облавтодор та враховуємо такі ремонти при формуванні планів.

 

 

Софія СТАСЮК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...