Ціни на "Білому озері": у скільки рівнянам обійдеться відпочинок?

20.06.2018, 15:54      Переглядів: 3496

Відпочиваючі, які вирушать цього літа на озеро із гліцериновою водою у Володимирецький район на Рівненщині, можуть підбити бюджет такого відпочинку. Атомники оприлюднили прейскурант на послуги на своїй базі відпочинку «Біле озеро».

Отже, тут зробили ремонт і тепер є спальні будиночки, які виглядають досить пристойно. Щоправда, вони обійдуться дорожче за ті, які такого ремонту не мають.

Будиночки поділені на чотири типи. У покращених є кухня, санвузлом, їдальня та вітальня. Прибудинкова територія обладнана навісами з лавками та столами, що дозволяє компанії приготувати шашлики і навіть припаркувати поряд на стоянці авто, щоправда, без охорони.

Інші будиночки простіші: десь неповний санвузол, десь частковий ремонт приміщень. Спальні будиночки четвертого типу - такий собі економ-варіант з мінімальними зручностями. Санвузол тут загального користування.

Одне ліжко-місце тут обійдеться від 96 грн і до 371 грн. Спальний будинок на добу обійдеться від 812 грн до 1015 грн.

В їдальні передбачено трьохразове комплексне харчування за ціною 181 грн з людини на добу, а також можна придбати сніданки, обіди, вечері за ціною 54 грн, 81 грн, 46 грн відповідно.

Також відпочиваючим пропонують прокат човнів, водних велосипедів, шезлонгів. Автостоянка, яка розрахована на 90 місць, на добу коштує 20 грн, на годину – 5 грн.

Ціни на послуги РОК «Біле озеро»

Чи стане відпочинок на Білому альтернативою цьогорічної поїздки на море – вирішувати вам.

 

Північ-інфо за матеріалами РАЕС

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...