Топольський знову керує Сарненською місцевою прокуратурою

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Керівник Сарненської місцевої прокуратури Вадим Топольський, якого звинувачували в участі злочинного угрупування з незаконного видобутку бурштину, знову приступив до виконання своїх обов’язків.

Генеральна прокуратура скасувала наказ про звільнення від 2015 року та поновила його на посаді керівника, про це повідомляє «РВ».

Порталу «ЧаРівне.інфо» Вадим Топольський розповідає, що приступив до своїх обов’язків ще вчора, адже було рішення суду першої та апеляційної інстанцій.

- Виконується законне рішення судів. Справедливість є у нашій країні, можна боротися. У мене було два рішення – перший позов задовольнив Рівненський адміністративний суд, а потім прокуратура області подала апеляцію в Житомирський Апеляційний суд, який залишив рішення суду першої інстанції в законній силі. Зараз я – на роботі. Є відповідний наказ генерального прокурора від 21 травня, який скасовує попередній наказ про моє звільнення. Стосовно касації – не знаю. На сьогодні рішення апеляційного суду вступає в законну силу і обидва рішення є обов’язковими до виконання, – каже Топольський.

Першу частину суми за час вимушеного прогулу (з 207 тисяч гривень) йому вже виплатили.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко обвинувачував колишнього заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика та інших фігурантів справи, одним з яких нібито є Вадим Топольський, у створенні злочинної групи щодо незаконного видобутку бурштину.

Топольського затримували у його кабінеті 12 вересня 2016 року. Півтора роки він перебував в ІТТ та СІЗО. А в середині грудня минулого року рішення адмінсуду був поновлений на посаді.

Обвинувачення фігурантів "бурштинової" справи розглядається у Сихівському райсуді м. Львова. 

Читайте також:

ВСІ ВИСОКОПОСАДОВЦІ ПРОПІАРИЛИСЬ ЦИМ ГУЧНИМ ЗАТРИМАННЯМ, - ДРУЖИНА ТОПОЛЬСЬКОГО

СВІДЧЕННЯ ФІГУРАНТІВ «БУРШТИНОВОЇ» СПРАВИ ТА ОБВИНУВАЧЕННЯ АВАКОВА У БРЕХНІ: ЯК ПРОЙШЛО ЧЕРГОВЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ЩОДО ПОНОВЛЕННЯ БОРОВИКА? (ФОТО)

 

 

 

Денис ГРИЩУК