Мусять складати валізи та їхати у Львів, - "Санком" видворяють з Рівного

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні у Рівному відбувся конкурс на визначення надавача послуг із вивезення сміття на тих ділянках міста, які обслуговував "Санком". Свої пропозиції на розгляд конкурсного комітету подало лише підприємство "КАТП-1728". Компанія "Санком-Рівне" не брала участі в конкурсі. У результаті "КАТП-1728" набрало 62 бали. Так, згідно постанови Кабінету Міністрів України 631 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг", якщо пропозиції подав лише один учасник, то договір із ним укладається на термін до 1 року. З "КАТП" мають укласти договір на 12 місяців. Про це повідомив депутат Рівнеради Святослав Євтушенко.

Як розповів нам Роман Алексійчук, який був присутній на цій конкурсній комісії, договір "Санкома" з містом розрахований до 3 червня: 

- Вони мусять складати валізи та їхати у Львів. Але разом з тим, вони можуть надавати послуги окремим юридичним особам, або якомусь будівництву. Тобто вони можуть і залишитись в Рівному. Але з 4-го червня вони не можуть вже виставляти рівнянам рахунки за вивезення сміття, - сказав Алексійчук. 

Також він зазначив, що договір з організацією, яка виграла в конкурсі, підпишуть після того, як це буде затверджено на сесії Рівнеради. 

Зазначимо, що на послуги "Санкому" від рівнян раніше надходило дуже багато скарг.