Це не говорить, що вона велика, відносно велика, - Осіпчук про захмарну заробітну плату керівників медколеджу

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Сьогодні на комісії стосовно погашення заробітних плат була озвучена інформація про захмарні заробітні плати керівників окремих закладів освіти та підприємств.

Так, зарплати адмінперсоналу Рівненського базового медичного коледжу складають більш ніж 50 тисяч гривень.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук не вважає такі заробітні плати надто великими.

Він також розповів, звідки беруться такі суми:

- Якщо ми говоримо про керівний склад медколеджу без прізвищ, то один із керівників має 19 518 гривень – це за штатним розписом заробітна плата, 3220 – за складність, плюс викладацька діяльність і також цей керівник читає курси і в середньому ще отримує 28 500 гривень. Якщо говоримо про заступників, то за штатним – 10 630, плюс все інше, що я попередньо називав, – десь приблизно 23 тисячі, таким чином виходять високі зарплати. Ще раз наголошую – до формування зарплати керівного складу комунальних закладів управління охорони здоров`я не має відношення. Цим повністю керує, згідно контрактних умов, представник власника, а саме обласна рада. Голова облради прописує умови контракту та погоджує нарахування, надбавки та премії. Це не невелика зарплата. Це відносно велика зарплата. Тому що керівник має справді велике навантаження, - зазначив Юрій Осіпчук.

Нагадаємо, директором медколеджу є Ростислав Сабадишин, він також має трьох заступників - це Микола Дашевський, Валерій Оксюта та Світлана Бухальська. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК