Це в середньому на місяць кожен працівник медколеджу отримує 54 тисячі гривень? – Муляренко

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На засіданні тимчасової комісії щодо погашення заробітних плат, пенсій, стипендій начальник ГУ Пенсійного фонду України у Рівненській області Василь Петняк розповів про заробітні плати адмінперсоналу, які особливо звернули увагу. Зокрема мова йшла про Рівненський базовий медичний коледж. Коли голова Рівненської ОДА почув цифру у 54 тисячі, то перепитав – чи це за місяць.

Як розповів Василь Петняк, дана інформація стосувалася лютого цього року.

- Я не можу ствердно говорити, що це саме так, але по тому моніторингу, який є, то така ситуація – що адмінперсонал отримує захмарні заробітні плати, а рядові працівники навіть не дотягують до мінімальної, - каже він.

Згідно інформації, яку він надав, у базовому медколеджі адмінперсонал отримує в середньому 52 тисячі, а 188 працівників – близько тисячі грн. Керівники ТОВ «Хлібодар» отримують 375 тисяч грн. на місяць, при цьому 23 найманих працівники мають середню зарплату – 1415 гривень.

ТОВ «Морган Феніче» – адмінперсонал – 142 тисячі, 83 працівники – близько 1600 грн.

- Для цього є органи, які повинні цим займатись. Ми лише надаємо цю інформацію, – зазначає Василь Петняк. – Що це є мінімізація, і ухилення, можуть сказати відповідні служби.

Оновлено: ЦЕ НЕ ГОВОРИТЬ, ЩО ВОНА ВЕЛИКА, ВІДНОСНО ВЕЛИКА, - ОСІПЧУК ПРО ЗАХМАРНУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ КЕРІВНИКІВ МЕДКОЛЕДЖУ

 

 

Денис ГРИЩУК