Рівняни багаточисленною ходою пройшлися за християнську сім’ю (фото+відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному відбулася масштабна хода за традиційні сімейні цінності. В акції взяли участь сотні рівнян, а також політики та представники релігійних організацій, які, власне, й виступили організаторами ходи.

 

Колона стартувала від Кооперативного коледжу, а потім центральною вулицею – Соборною – направилася до центру міста.

 

На ходу рівняни приходили цілими сім’ями. Кажуть, вирішили у такий спосіб підтримати сімейні цінності.

 

- Ми з дружиною 13 років займаємося сімейним консультуванням. І за цей час доводилося розгрібати безліч проблем, коли руйнувалися сім’ї. Звичайно, ми підтримуємо сім’ю, тому й прийшли сюди. Ми – не проти, ми – за, - каже пан Михайло.

 

Політики на акції 

- Вирішив взяти участь у ході. Тому що мій син каже – що сім’єю бути – це класно. А, по-друге, зараз в Україні відбуваються такі тенденції, що я не можу бути осторонь, тому що я не погоджуюсь з гендерною політикою, яка проводиться в Україні. І я розумію, що такі заходи повинні були б об’єднати українців, які мають відстояти свої традиційні цінності. Це моя особиста така позиція, - говорить рівнянин Роман. – Це не проти ЛГБТ. Мені здається, що її так анонсують якісь лобісти ЛГБТ. Але моя точка зору – що деякі сили в Україні намагаються зруйнувати інститут сім’ї, тому мені здається, що це важливо для кожного адекватного українця.

 

Пастор Роман Курбацький, координатор ходи, теж заявив, що учасники не вийшли проти когось, а – за. За здорову щасливу сім’ю, за тверезих чоловіків та жінок тощо. Він розповів, що організаторами акції є Міжцерковна рада, Рух реформації, міська рада. До речі, серед учасників можна було помітити й політиків – нардепів Олександра Дехтярчука, Оксану Білозір, рівненського депутата Олександра Чубая та інших.

 

Під час ходи викрикувалися різні гасла: «Папа, мама, дети, дом. Украина – не Содом!», «Рівне – за християнську сім’ю!», «Здорова родина – здорова Україна!», «Шлюб – це союз чоловіка та жінки!» та ін.

Депутат Олександр Чубай

Акція завершувалася на майдані Незалежності, де зустрілися дві колони. Там же відбувалися додаткові заходи з концертною програмою та розвагами для дітей. 

На деякий час центральна частина міста була перекрита

А це вже інша колона 

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК