Поїхали займатися «махновщиною», - голова ОДА прокоментував перекриття варшавської траси

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко відреагував на вчорашнє блокування траси «Київ-Ковель-Ягодин». Нагадаємо, мешканці Степангорода вимагали у такий спосіб ремонту дороги. Заявляли, що готові стояти до ночі і вимагали, щоб до них приїхав голова ОДА Олексій Муляренко. Казали, що голова ОДА не знаходив для них час. Вже близько 22-ої години до людей приїхав поспілкуватися заступник голови ОДА – Віталій Ундір.

За повідомленням поліції, близько 22.30 мітингарі розійшлися.

Утім, очільник області каже, що питання не стояло про ремонт доріг, мовляв, мова йшла про будівництво у Степангороді нової школи. Він додав, що це «був шантаж з боку людей». Далі коментар Олексія Муляренка:

- Це неприпустима ситуація і навіть трохи абсурдна. У нас не було домовлено зустрічі стосовно будівництва дороги, було стосовно будівництва школи. І в Степангороді будується нова школа. Я вже зустрічався з ними багато разів стосовно школи. Віталій Олександрович (Ундір, авт.) вчора поїхав у відрядження. У нього було кілька завдань. Один з об’єктів – в Степангороді. І яке було його здивування, коли він почав зустрічати активістів, які активно їхали у сторону варшавської траси. Замість того, щоб розробити проектну документацію та підняти це питання з головою районної державної адміністрації, люди поїхали займатися махновщиною – перекрили міжнародну трасу, за що передбачається кримінальна відповідальність. До речі, поліція відкрила провадження. Те, що вчора відбувалось – повне неподобство, Я думаю, що ніхто не хоче жити в країні, де виробниче питання, вирішується таким шляхом. Хай оцінку таким діям дає поліція.

 

 

 

Денис ГРИЩУК