Тендер на постачання м`яса у ДНЗ Рівного відмінили через лист СБУ

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні у Рівному заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська розповіла про тимчасову відсутність м`яса  у меню дитячих садків Рівного.

Нагадаємо, що з 1 березня у ДНЗ Рівного у меню не було м`яса. 

За словами Галини Кульчинської, проблема із постачанням виникла через тендерні торги. 20 грудня 2017 року було  оголошено торги на закупівлю на 2018 рік. Загальна сума  - 7 мільйонів гривень. 31 січня  - визначено переможця, а вже 13 лютого торги були  відмінені. Відразу, на наступний день було оголошено нові торги. 

- Управління у даній ситуації спрацювало правильно. 8 лютого на управління освіти було направлено 2 листа -  з КРУ та СБУ у  Рівненській області. Визначальними фактами по відміні торгів був лист СБУ. У листах викладені серйозні факти, щодо недобросовісності учасників торгів. А тому ми змушені були на них відреагувати.

"Зазначені учасники можуть вдаватись до змови з метою забезпечення перемоги одного з учасників", - цитата із листа СБУ.

Нові торги відбудуться вже 26 березня, і через 10 днів з переможцем було укладено новий договір. Тоді ж у ДНЗ Рівного  з`явиться м`ясо.

Зауважимо, що у Рівному всього 35 ДНЗ, 7  з них самостійно ведуть закупівлі та бухгалтерію. 
 
Як розповідає,  Галина Ремизович, начальник відділу дошкільної освіти міського управління освіти м. Рівне на цей період м`ясо було замінено відповідними продуктами, які компенсують білок.
 
- Ми ввели у раціон рибу, варену ковбасу, усі кисло-молочні продукти, сир, яйце, какао, крупи. Тобто, є розроблене двотижневе меню, яке здатне замінити білок. 
 
Оксана КРАВЕЦЬ