Анощенко продовжить судитися з Вараською міськрадою наступного тижня

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному вчора відбулося слухання справи щодо позову відстороненого міського голови Вараша Сергія Анощенка до Вараської міської ради. Перерва оголошувалася у зв’язку із наданням позивачем обґрунтування позову – клопотання про поновлення строків звернення до суду. Нагадаємо, рішення про звільнення мера приймали міські депутати Вараша

- Трудова книжка не видана, тобто звільнення не відбулося, - заявив під час засідання Сергій Анощенко.

- Відповідно до держреєстру обов’язки виконує Шумра Ірина, витяг датований 2 січня 2018 року. Відтак, вбачається, що позивач не міг виконувати обов’язки мера, у зв’язку з тим, що дана інформація була відсутня у Єдиному державному реєстрі. Так, строки були справді пропущені і ті підстави, які наводить позивач, не належні, - пояснив представник відповідача Ігор Діонісьєв.

Відповідач заявив, що були пропущені строки подання позовної заяви. Тож позивач мав подати своє клопотання.

У справі оголосили перерву через те, що представник відповідача захотів ознайомитися з відповіддю на відзив. Просив тиждень часу, аби підготувати заперечення.

Як сказав суддя Щербаков, справа розглядається у спрощеному судовому провадженні.

Суддя поновив Сергію Анощенку пропущений процесуальний строк звернення до адміністративного суду з позовом до Вараської міської ради.

Суд задовольнив прохання про можливість надання письмових заперечень на пояснення. Засідання перенесли на 23 березня, на 14.20.

 

 

 

Денис ГРИЩУК