«Скажіть, а що погоджувати?», - Хомко не збирається радитися з активістами у питанні реконструкції майдану Незалежності

09.01.2018, 16:19      Переглядів: 3760

Міська влада Рівного планує реконструювати майдан Незалежності. На території до кінопалацу «Україна» хочуть покласти нову бруківку. Активісти ж нещодавно оприлюднили заяву до мера Володимира Хомка та начальника УЖКГ м. Рівне Ярослава Сахнюка, в якій просять провести консультації та відкритий конкурс із даного питання.

Зокрема у заяві йдеться, що УЖКГ та приватне підприємство «МБЛ Компані» уклали договір на розробку проектно-кошторисної документації з проведення капітального ремонту майдану Незалежності в м. Рівному.

Проте, на думку Ради реформ, 10 днів – це надто малий термін, який дали для того, щоб підготувати якісний проект.

- Майдан Незалежності - це обличчя нашого міста, тут відбувалися і ще, без сумніву, відбуватимуться, найбільші культурні та історичні події новітньої історії нашого міста.

Тому «Рада реформ Рівного» висунула наступні вимоги:

- Розірвати договір між Управлінням ЖКГ м. Рівного та ПП «МБЛ Компані». 

- Підготувати та провести консультації з мешканцями щодо реконструкції майдану Незалежності. 

- Результати публічних консультацій врахувати при підготовці проектного завдання для потенційних виконавців. 

- Підготувати та провести відкритий конкурс проектів на облаштування публічного простору майдану Незалежності в м. Рівному.

- Провести публічне представлення проектів й організувати консультації з мешканцями щодо обрання найкращого проекту.

Активістка Олена Пінчук каже, що лише сам проект коштує близько 178 тисяч, а він, як правило, становить лише 5 % від робіт: "Можете порахувати, скільки буде коштувати ця реконструкція. Це мав би бути проведений тендер, однак, інформації про нього поки що немає", - додає вона. 

Натомість міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що нічого з активістами погоджувати не збирається: 

- Хіба законом десь передбачено, що я їх повинен ставити до відома? Я доручив Управлінню житлово-комунального господарства. Воно цим займалося. А хіба закон десь передбачає, що я повинен Пінчука ставити до відома, як я буду реконструювати площу? Хай приходять і дивляться в Управління. Найближчим часом буде зроблена лише одна річ: викладена бруківка до контуру «Україна». Скажіть, що погоджувати? Просто будуть зняті старі биті плити і нічого не міняючи на це місце буде покладена бруківка. Це треба бути зовсім ідіотом, щоб це з ними погоджувати, - наголосив мер.

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...