Було конкретне завдання: не приймати звіт, - Драганчук

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук прокоментував рішення депутатів, які не підтримали сьогодні його звіт.

- Я думаю, що це все-таки політичне рішення. Я до нього був готовий. Оскільки в кулуарах про це мова йшла. Було конкретне завдання: не приймати звіт. Ті питання, які мені задавалися, не є вже такими проблемними та недоліками у моїй роботі, як дехто собі вважає. Подібні недоліки були і в попередніх голів. Просто так зірки стали: що сьогодні інша кон’юнктура, інші політичні домовленості. Тому відповідно інший погляд на перспективу. Депутати, які сьогодні вже переформатували де-факто ту коаліцію, яка була, відповідно вони не підтримали звіт. За собою, я повторюю, наслідки це не несе, але це є таким інструментом для подальших дій, тобто, щоб на наступній сесії можна було зробити посилання на рішення по звіту голови. Тобто що рішення по звіту було не підтримане – це те саме, що можна вважати незадовільною роботу голови, тому можна вносити питання про недовіру, про звільнення, чи якось інакше.

За його словами, при цьому, згідно процедури, має пройти 20 днів. Микола Драганчук відповів, що не буде шукати шляхи для домовленостей.

- Для мене все зрозуміло. Є переформатування коаліції. У них є свої погляди, - заявив він.

Також голова облради зазначив, що йому відомі деякі домовленості стосовно заступника голови облради, раніше повідомлялося, що «Радикальна партія» претендує на це місце і буде рекомендувати Олександра Ширяєва, проте Микола Драганчук каже, що, наскільки йому відомо, говорили про Сергія Свисталюка.

Голова облради заявив, що ладний буде підкоритися будь-якому рішенню, і що звільнення «не стане для нього трагедією».

- Крісло мене ніколи не приваблювало. Так склалися політичні розклади, що я посів цю посаду. А воювати за неї я не збираюся, - додав він.

Депутати наразі пішли на перерву. У них ще залишилося на розгляді ще чимало питань, серед них – і призначення керівників комунальних закладів.

 

 

 

Денис ГРИЩУК