Звіт Драганчука не підтримали. Чого чекати далі?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Другим питанням у порядку денному чотирнадцятої сесії Рівненської облради було – «Про звіт голови обласної ради». Проте не вистачило голосів, щоб його підтримати.

Критику розпочав депутат від «БПП» Валентин Крока – висловлював претензію голові стосовно кадрових питань: «Сьогодні – друге засідання, і ми подаємо ці самі кандидатури. Тому хотілося, щоб Ви цим процесом, як голова, управляли».

Голова облради Микола Драганчук критику прийняв: Це питання насправді актуальне. Визнаю, що є недоліки і в моїй роботі, але тут є і дефіцит розуміння між нами, депутатами. Ми вже довго не можемо визначитися з тією чи іншою кандидатурою, – пояснив він.

Депутат Владислав Сухляк підтримав голову: «Микола Миколайович, це не ваша провина. Вам немає за що виправдовуватися. Ми породили цей хаос. Це є неприпустимо, що по кілька місяців не призначено керівників».

Депутат Геннадій Шевченко, який вийшов з фракції «УКРОПу», як зауваження до голови висловив те, що на депутатських кріслах сидять сторонні люди та що певний час перед засіданням не було світла.

Депутат від «Радикальної партії» Володимир Ковальчук мав претензії щодо розподілу обов’язків між заступниками голови.

А його соратник депутат Андрій Сайчук пригадав, що голова казав, що «буде дослухатися до думки кожного».

Микола Драганчук приймав зауваження, якісь – частково.

У підсумку депутати не підтримали його звіт – за лише 17 депутатів.

Формально це може бути причиною, щоб висловити голові облради недовіру.

Оновлено: БУЛО КОНКРЕТНЕ ЗАВДАННЯ: НЕ ПРИЙМАТИ ЗВІТ, - ДРАГАНЧУК

 

 

Денис ГРИЩУК