Суддям показали, як обшукували «Ваню-півмільйона»

06.11.2017, 19:34      Переглядів: 2775

У Рівному за півмільйонний хабар продовжують судити Обарівського сільського голову Івана Тимощука, а заодно його спільника – Тараса Якобчука. Затримання сільського голови на хабарі у 504 тисячі гривень відбувалося ще 17 березня 2015 року. Однак, справа з невідомих причин затягнулася. Сторони заявляли про обопільне затягування процесу.

На попередніх засіданнях суддям демонстрували відеодокази. Це продовжили робити і сьогодні. Зокрема прокурор Андрій Войтюк представив на розгляд суду записи з камер спостереження у готелі «Швейцарія», а також з місця обшуку автомобіля, на якому пересувався Тимощук.

За свідченням прокурора, відео демонструє, як обвинувачений та заявник Солодкий виходили з готелю після передачі неправомірної вигоди.

Далі вже вивчали безпосередньо проведення слідчих дій з місця затримання Тимощука – як  з автомобіля «Фіат» вилучалися грошові кошти. Було видно, що Тимощук сам показав поліцейським, де знаходяться гроші. Після цього кошти перераховувалися. Це були банкноти, номіналом 500 та 200 гривень. 

Утім, після побаченого суддя Коробов почав з’ясовувати додаткові питання у прокурора Войтюка. Зокрема суддю цікавило, де зберігається оригінал запису. Прокурор не зміг відповісти, але обіцяв принести оригінал наступного разу.

- А потім до нас якісь претензії? Якщо Ви на жодне питання не можете відповісти. І відбувається затягування справи, - обурився суддя Коробов.

Суддя мав до прокурора й інші питання – зокрема, чи були банкноти справжніми, яким чином було зафіксовано кількість грошових купюр. Адвокат обвинуваченого Колесник почав вимагати представлення оригіналу відео обшуку. Тож стороні обвинувачення дали час на з’ясування деталей, оголосивши 15-хвилинну перерву. А розгляд справи знову перенесли – на 27 листопада, 14.00.

Читайте також: У ЗВ’ЯЗКУ З МАТЕРІАЛЬНИМ СТАНОВИЩЕМ: СПІЛЬНИК «ВАНІ-ПІВМІЛЬЙОНА» ВІДМОВИВСЯ ВІД АДВОКАТА

ПОТЕРПІЛИЙ ВЗАГАЛІ В ЖИВИХ Є? – У РІВНОМУ СУДЯТЬ «ВАНЮ ПІВМІЛЬЙОНА» (+ФОТО)

БЕЗ ДЕНЕГ НИ ОДИН ВОПРОС НЕ РЕШАЕТСЯ, - У РІВНОМУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОЗГЛЯД СПРАВИ «ВАНІ-ПІВМІЛЬЙОНА»

«ДИВНА СИТУАЦІЯ: ВІДПУСТКА НА ОДИН ДЕНЬ». У РІВНОМУ ЧЕРЕЗ ПРОКУРОРА ПЕРЕНЕСЛИ РЕЗОНАНСНУ СПРАВУ

СПРАВУ НА ПІВМІЛЬЙОННИЙ ХАБАР ПРОСИЛИ ВІДКЛАСТИ НА БІЛЬШ ПІЗНЮ ДАТУ

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...