Суд над Тимощуком: судді продовжують вивчати відеодокази

31.10.2017, 15:26      Переглядів: 1211

Справу про півмільйонний хабар у Рівному розглядають вже третій рік, однак, вона не рухається. Нагадаємо, Обарівського сільського голову Івана Тимощука затримали на хабарі у 504 тисячі гривень 17 березня 2015 року. Правоохоронці інкримінують йому те, що за ці гроші він обіцяв громадянину виділення земельної ділянки розміром 0, 25 га біля водного об’єкту.

Іншим фігурантом кримінальної справи є його спільник Тарас Якобчук. На попередніх засіданнях досліджували докази провадження. На одному із засідань обвинувачений Якобчук відмовився від адвоката. Розгляд справи веде колегія суддів у складі Сергія Сидоренка, Сергія Коробова та Олександра Красовського.

Справа з невідомих причин затягується. Прокурор Андрій Войтюк підтвердив те, що надіється, що вирок буде до кінця року. Однак, як зазначає, це також залежить від сторони захисту.

Сьогодні продовжується дослідження доказів. Прокурор пропонує продовжити дослідження протоколів негласних слідчих дій, а саме додатків, карток micro SD, просить дослідити та додати до протоколу аудіо- та відеодокази.

Адвокат обвинуваченого Андрій Колесник просить зафіксувати обставини, як доказ чого подає прокурор ці відео.

- Це запис зустрічі заявника Солодкого та обвинуваченого Тимощука та особи на ім’я Сергій, де між ними була обумовленість стосовно виготовлення документів, а більш детальніше буде зазначено у протоколі, - пояснив прокурор Войтюк.

Читайте також: У ЗВ’ЯЗКУ З МАТЕРІАЛЬНИМ СТАНОВИЩЕМ: СПІЛЬНИК «ВАНІ-ПІВМІЛЬЙОНА» ВІДМОВИВСЯ ВІД АДВОКАТА

ПОТЕРПІЛИЙ ВЗАГАЛІ В ЖИВИХ Є? – У РІВНОМУ СУДЯТЬ «ВАНЮ ПІВМІЛЬЙОНА» (+ФОТО)

БЕЗ ДЕНЕГ НИ ОДИН ВОПРОС НЕ РЕШАЕТСЯ, - У РІВНОМУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОЗГЛЯД СПРАВИ «ВАНІ-ПІВМІЛЬЙОНА»

«ДИВНА СИТУАЦІЯ: ВІДПУСТКА НА ОДИН ДЕНЬ». У РІВНОМУ ЧЕРЕЗ ПРОКУРОРА ПЕРЕНЕСЛИ РЕЗОНАНСНУ СПРАВУ

СПРАВУ НА ПІВМІЛЬЙОННИЙ ХАБАР ПРОСИЛИ ВІДКЛАСТИ НА БІЛЬШ ПІЗНЮ ДАТУ

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...