Спорудження пам’ятника Степану Бандері в Рівному фінансуватиметься з бюджету

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному до 110-річчя провідника ОУН Степана Бандері хочуть встановити йому пам’ятник. Ініціатива належить депутату Рівнераді Юрію Осіпчуку та його політичній силі. Про це було проголошено на сесії Рівнеради ще 23 лютого

Про подробиці встановлення пам’ятника журналісту порталу «ЧаРівне.інфо» розповів Юрій Осіпчук. Нині, за його словами, тривають депутатські обговорення – на 15 вересня призначене наступне засідання спеціальної комісії.

- Про нагальність зведення пам’ятника Степану Бандері, думаю, не слід говорити. Це треба було робити ще 25 років тому. Якщо все буде добре, то на весну 2018 року вийдемо вже з ескізом та кошторисом, - повідомив Осіпчук.

Попередньо обговорювали, що пам’ятник стоятиме на перехресті вулиць Ст. Бандери та Чорновола. Більшу частину грошей планують взяти з міського бюджету, також долучатимуть збір коштів – від небайдужих та бізнесменів.

- У нас немає заперечень в цьому плані від інших фракцій в раді, - додає депутат.

Крім того планується оголосити конкурс на авторство пам’ятника. Юрій Осіпчук запевняє, що конкурс буде прозорим. При цьому зауважує, що важливим є те, щоб все було зроблено вчасно.

На пам’ятник, за його словами, попередньо можуть витратити 3 – 3,5 мільйони гривень.

 

 

 

Денис ГРИЩУК