Хомко: Я вже не зможу «кивати» на Мічуду

10.08.2017, 14:52      Переглядів: 2771

Сьогодні у приміщенні Рівненського ЦНАПу міському голові Рівного Володимиру Хомку передали повноваження, що стосуються архітектурно-будівельного контролю в місті.

  У Рівне приїхав голова ДАБІ України Олексій Кудрявцев. Також були присутні начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда та заступник Хомка Віталій Герман, якого мер представив як головного контролера за будівництвом у Рівному. Той у свою чергу представив свою креатуру – начальника міської ДАБІ – 34-річного Віталія Самчука, який до цього був начальником служби містобудівного кадастру.

 - Із завтрашнього дня я вже не зможу «кивати» на Мічуду. До цього часу я казав: йдіть до Мічуди. Хочу нагадати, що міська ДАБІ була, але в 11-му році її «забрали». Зараз навпаки йде децентралізація, тому права до органів самоврядування повертаються, – говорить Хомко.

  

На фото Олексій Кудрявцев

За обласною ДАБІ залишається проведення нагляду, тобто управління зможе перевірити діяльність міської ДАБІ, а також перевірятиме великі будівництва, класу СС3. Поки в інших містах Рівненщини ще не створені міські ДАБІ, обласна там контролюватиме будівництво. 

Герман і Самчук

Олексій Кудрявцев розповів, що Рівне стало 21 обласним центром, де буде працювати міська ДАБІ. Щоб перебрати повноваження, міська влада має подати відповідне звернення.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...