Поблизу Рівненської ОДА продовжують зводити скандальний паркан

19.06.2017, 16:37      Переглядів: 1946

Підприємці знову зводять паркан поблизу Рівненської ОДА. На це вже зреагувало керівництво області. Нині будуть вирішувати, наскільки правомірним є використання ділянки та, власне, виконання будівельних робіт.

Першими на паркан звернули увагу депутати облради та міської ради. Вирішили розібратися в його законності. Надіслали звернення у відповідні органи. Як виявилося, до зведення огорожі має причетність скандальний підприємець – Анатолій Онищук та його брат, яких бачили на місці. Про це портал «ЧаРівне.інфо» писав детальніше: ЗА ЗВЕДЕННЯМ ПАРКАНУ ПОБЛИЗУ РІВНЕНСЬКОЇ ОДА СТОЇТЬ СКАНДАЛЬНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ? (ФОТО)

Місяць тому паркан на Кавказькій, 9 голова облдержадміністрації Олексій Муляренко назвав незаконним, тож просив відповідні органи дати правову оцінку діям підприємців, також звернувся з відповідним проханням й до міського голови Рівного Володимира Хомка. 

Натомість власники запевняли, що мають відповідні дозволи. Інші факти наводять начальник ДАБІ Ігор Мічуда та начальник патрульної поліції м. Рівне Сергій Мерчук. 

На сесії Рівнеради було створено депутатську комісію, яка покликана розбиратися в ситуації. Проте, отримавши усний дозвіл від мера, у той же день паркан знесли активісти

Наразі ж голова ОДА Олексій Муляренко знову як депутат Рівнеради звернувся до керівника ДАБІ. 

- Наскільки мені відомо, у даних підприємців вже є декларація на проведення будівельних робіт, але незрозуміло, який там буде кінцевий варіант - реконструкція фасаду чи якесь будівництво, - повідомив він. 

У разі виявлення порушень голова ОДА доручив вжити необхідних заходів. Якщо з дозвільною документацією все гаразд, то Олексій Муляренко обіцяє взяти під свій контроль проведення робіт. Також він планує сьогодні поговорити на цю тему з міським головою. 

 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...