Велопатруль уже інспектує вулиці Рівного

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Перший робочий день велопатрульних розпочався з привітання міського голови Рівного Володимира Хомка та питань журналістів. 14 червня о 9 ранку велопатруль офіційно розпочав слідкувати за громадським порядком на вулицях Рівного.

Рівне - вже 9-те місто в Україні, в якому запрацював велопатруль. Усього на велосипедах зараз будуть їздити 5 інспекторів. Вони патрулюватимуть парки, центральну частину міста, Басів Кут та ті місця, де важко їздити машиною. 

Наразі анонсовано про додатковий набір інспекторів, тому, як запевняє керівник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук, з наступного року велопатрульних стане більше.

"Молоді бійці пройшли підготовку канадськими фахівцями. На обладнання усіх велосипедів та патрульних було витрачено 100 тис грн. Ці патрульні мають такі ж повноваження, як і звичайні, вони теж мають кайданки та зброю." - зауважив Сергій Мерчук.

У свою чергу Володимир Хомко запевнив, що у разі потреби місто надасть кошти на придбачання нових велосипедів.

"Діючі канадські патрульні поліцеські велороти проводили нашу підготовку. Вони показували, як рухатися підчас патрулювання на мінімальній та максимальній швидкості." - поділився командир велороти Рівного Андрій Медведь.

Велосипеди патрульних оснащені проблисковими маячками червоного та синього кольорів, звуковою сигналізацією, ліхтариком та катафотами. 

На двоколісних патрульні працюватимуть у вихідні та святкові дні з 10 до 19 або ж 20 години.

 

Ірина ВЕЛИЧКО