Паркан поблизу РОДА знесли. Кому дякувати і хто не задоволений? (ФОТО+ВІДЕО)

17.05.2017, 00:19      Переглядів: 2979

Фото Вікторії Улинець

У вівторок на сесії Рівнеради, як і очікувалося, обговорювали паркан на вул. Кавказькій, 9. Приводом до з`ясування обставин його спорудження стали звернення депутатів, зокрема Святослава Стельмащука та Володимира Муляра, в яких просили прокуратуру, ДАБІ та міську владу дати оцінку та сказати, чи є загорожа законною.

До зведення паркану має причетність скандальний підприємець Анатолій Онищук, про це портал "ЧаРівне.інфо" писав раніше. Його бачили під час спілкування з патрульними. ЗА ЗВЕДЕННЯМ ПАРКАНУ ПОБЛИЗУ РІВНЕНСЬКОЇ ОДА СТОЇТЬ СКАНДАЛЬНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ? (ФОТО)

Власники запевняли, що мають дозвільні документи, натомість начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда та начальник патрульної поліції м. Рівне Сергій Мерчук підтверджували незаконність зведення паркану, розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Він же просив міського голову демонтувати споруду.

Фото Вікторії Улинець

На сесії виступили представники "Національного корпусу", котрим міський голова Рівного Володимир Хомко дозволив ліквідувати огорожу, повідомила Вікторія Улинець у Фейсбук.

- Представники Корпусу також висловили своє обурення щодо забудови на засіданні міської ради. Вони пообіцяли, що якщо за день не буде прийнято ніякого рішення, то самі демонтують паркан. Це вже не перша скандальна історія з забудовами у місті...

Національний Корпус не кидає слова на вітер і близько 18:20, власне, й розпочався демонтаж. Десятки молодиків за кілька хвилин повалили паркан, тим самим закінчили акцію до приїзду поліції, - розповіла вона.

Зі свого боку юрист власників приміщення доводила, що у наявності були всі документи, а паркан, мовляв, звели для безпеки при опорядженні будівлі. На відео також видно літню жінку, яка запитувала про підтвердження слів активістів щодо дозволу влади на подібні дії.  

- Нам мер сказав, що паркан незаконний і його можна зносити. І сказав, що нам навпаки будуть дякувати, - пояснив Денис Магадов. 

Потім хлопці, власне, взялися до дій. 

Відео РТБ

Тим часом, як повідомив депутат Рівнеради Святослав Стельмащук, для вивчення питання з парканом на Кавказькій, 9 була створена депутатська комісія. За його словами, вже наступного тижня планується перше засідання комісії, яке відбудеться відразу після підписання рішення про її створення.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...