Прийшли на роботу в облдержадміністрацію, - Муляренко розповів про складений на нього протокол

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вчора на голову Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка було складено протокол про корупцію. За його словами, працівники київського та рівненського УЗЕ прийшли до нього на роботу.

Очільнику області інкримінують те, що він не передав корпоративні права ТОВ «Сталь-М». проте складений протокол не визнає, каже, що права передав вчасно. Сам приїзд для Муляренка частково був несподіваним, що нібито ходили про це чутки, але нині не дає оцінок, окрім того, що називає дії поліцейських недоопрацюванням, що, мовляв, не вивчили про нього інформацію. 

- Справді вчора до мене на роботу приїхали представники Національної поліції з Києва. Чемно зачекали, тому що мене не попереджували. Ми поспілкувалися. Вони приїхали для ознайомлення мене з протоколом про правопорушення. Якщо вони добре робили б свою роботу, то й протокол не треба було б складати. Я підтверджую, що є засновником та власником підприємства «Сталь-М». Але на сьогодні я не беру участі в управлінні підприємства. Згідно чинного законодавства я все зробив. Якби працівники поліції хотіли б якісно зробити свою роботу і перепитали б в мене, я б надав усі документи, - зазначив Муляренко. 

На сьогодні протокол вже переданий до суду. 

- Завтра буде рік з підписання Указу про моє призначення. Я пишаюся, що єдиний протокол, який змогли написати, що я нібито не передав корпоративні права, хоча це не так. Там немає підстав для порушення.

Мабуть, години півтори говорили про це питання. Я їм намагався довести свою позицію, але це немає змісту, бо протокол вже складений. Будемо з ними спілкуватися в суді, - розповів голова Рівненської ОДА. 

Нагадаємо, в суді нині розглядається також протокол про корупцію на мера Рівного Володимира Хомка.

«ПРИВІЗ КОШТИ МЕНІ ДОДОМУ», - ХОМКО ПОСТАВ ПЕРЕД СУДОМ ЗА КОРУПЦІЮ (ФОТО)

 

 

 

Денис ГРИЩУК