Протокол про корупцію не розглянули. Хомко не прийшов на суд

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Судове засідання щодо розгляду протоколу про корупцію міського голови Рівного Володимира Хомка не відбулося. Останній не прийшов на суд, а представникам Генпрокуратури та обласної прокуратури пояснили, що засідання перенесли через неявку судді Євгена Сидорука.

Співробітники УЗЕ склали адміністративний протокол на мера Рівного Володимира Хомка за те, що вчасно не вніс зміни до майнового стану в своїй декларації. Нагадаємо, очільник Рівного продав автомобіль «Hundai Santa Fe», 2013 року випуску своєму водію Віктору Царуку, проте вніс ці зміни лише тоді, коли вже почали перевірку. За це Володимиру Хомку загрожує штраф.

Сам Хомко в цьому не вбачає жодних порушень. Каже, за яку валюту купував, за ту й продавав.

- Я що дурак переводити в гривні? За кого ви мене маєте? Я купляв в доларах і продав в доларах. І гроші тримаю в доларах, так як нормальна психічно здорова людина, - наголошував мер Рівного.

Заступник начальника відділу Генеральної прокуратури Анна Благовісна повідомила, що суд відклали на 24 квітня, на 12-ту годину. Вона також наголосила, що явка мера є обов’язковою.

- Судове засідання відмінили у зв’язку з відсутністю судді. Також не було мера. Особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, має бути присутня. Даній особі загрожує штраф від 100 до 250 неоподатковуваних мінімумів громадян. Згідно закону «Про запобігання корупції» суттєві зміни у декларацію вносяться протягом десяти днів з моменту настання таких суттєвих змін. Оскільки авто було продано 4 січня, то зміни він був зобов’язаний внести з 5 по 14 січня, - сказала Анна Благовісна.

Читайте також: МЕР РІВНОГО: ГРОШІ ТРИМАЮ В ДОЛАРАХ, ЯК НОРМАЛЬНА ПСИХІЧНО ЗДОРОВА ЛЮДИНА

 

 

Денис ГРИЩУК