Мер Рівного: Гроші тримаю в доларах, як нормальна психічно здорова людина

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Мер Рівного Володимир Хомко відповів на запитання журналістів щодо складеного на нього вчора протоколу про корупцію. Він заперечує будь-яке порушення зі свого боку, проте прямо не відповів, чи підтверджує складання самого протоколу.

Нагадаємо, порушення працівниками УЗЕ були знайдені щодо подання міським головою змін до декларації. Журналістка Вікторія Мамотюк написала, за що саме складений протокол. Це стосується продажу автомобіля «Hundai Santa Fe», 2013 року випуску, який він купував за 347 тисяч гривень, а продав за 800 тисяч гривень – Віктору Царуку. Проте Володимир Хомко каже, що слід гроші переводити у доларовий еквівалент.

- Все, що написано там - 100-відсоткова брехня. Тобто порушення немає – перше. Друге – не знаю, не можу запам`ятати. як прізвище кореспондентки. Вона хоч в школі вчилася? Передайте, що вона двієчниця. Я купив машину за 42 тисячі доларів, а продав – за 30. Ну, ви ж реальні люди. Коли купляв, то долар був по 6 гривень. Я завжди міняю машину – три-чотири роки. Це не перша моя машина. Було багато клієнтів її купити.

Я що дурак переводити в гривні? За кого ви мене маєте? Я купляв в доларах і продав в доларах. І гроші тримаю в доларах, так як нормальна психічно здорова людина, - зазначає мер Рівного.

Стосовно внесення змін наголосив, що зробив це на другий день після того як отримав кошти. На запитання, яке авто планує купувати, сказав, що «точно не буду повідомляти вас, але поки що не збираюся».

Нагадаємо, сьогодні мер Рівного Володимир Хомко та секретар Рівнеради Сергій Паладійчук отримали нові водійські посвідчення.

ВЗЯЛИ МОЛОДИХ СИМПАТИЧНИХ ДІВЧАТ, ЩОБ ХОТІЛИ РЕЄСТРУВАТИ МАШИНИ? – ЯК ХОМКО ТА ПАЛАДІЙЧУК ОТРИМУВАЛИ ПРАВА (ФОТО)

 

 

Денис ГРИЩУК