На мера Рівного склали протокол. Матеріали направлять до суду

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Фото 112

Про те, що на мера Рівного Володимира Хомка склали протокол про адміністративне правопорушення з ознаками корупції ми писали раніше. Зокрема зазначається, що це стосується подання змін до його декларації.

Наразі маємо підтвердження з УЗЕ, що факт складання протоколу на посадову особу Рівненської міської ради мав місце:

- На посадовця Рівненської міської ради працівники управління захисту економіки в Рівненській області склали адміністративний протокол за статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За даний вид адміністративного правопорушення передбачені штрафні санкції, які саме – визначить суд. Найближчим часом ці матеріали будуть передані до суду для прийняття рішення по суті, - повідомила порталу "ЧаРівне.інфо" прес-секретар Департаменту захисту економіки Нацполіції Наталія Калиновська.

У чому підозрюється мер Рівного написала журналістка Вікторія Мамотюк.

Нагадаємо, у травні 2015 року прокуратурою Рівненської області перевірявся факт вимагання хабара чинним міським головою Рівного (це щодо справи про "Домінус"). Пізніше прокуратурою проводилася перевірка щодо вчинення Володимиром Хомком адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

ОновленоМЕР РІВНОГО: ГРОШІ ТРИМАЮ В ДОЛАРАХ, ЯК НОРМАЛЬНА ПСИХІЧНО ЗДОРОВА ЛЮДИНА

 

 

 

Денис ГРИЩУК